Vizyonumuz

Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile birlikte; hedeflerimize ulaşmak için sektörde payımızı ve rekabet gücümüzü artırarak, ülke ekonomimiz için değer yaratmak.

Misyonumuz

Tüm çalışmalarımızda, insana ve çevreye duyarlı olarak farkındalık yaratarak koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayan değerler bütünü içinde sonuç ve çözüm odaklı olarak fonksiyonel bir ivme kazanmak.

Değerlerimiz

-Firma ve marka imajını korumak için ilişkilerimizde şeffaflık işimizde özveri ve tutkuyla en iyi ürünü/hizmeti etik kurallar çerçevesinde sunmak.

-Müşteri memnuniyeti odaklı olarak doğruluk-dürüstlük-güvenilirlik öz değerlerimizin ilk sırasında olmak üzere uzun dönemde süreklilik arz edecek şekilde yükümlülüklerimizi zamanında yerine getirmek işlerimizi mükemmel yöneterek proaktif yaklaşımda bulunmak.

-Etik sorumluluklarımızın bilincinde olarak adil rekabet ederek sektörde verimliliği artırmak.

-Amaç ve hedeflerimiz doğrultusunda daha güçlü müşteri ilişkileri için satış ve performansımızı sürekli geliştirmek.

  • Güney Hidropar

    Firmamız, Bosch Rexroth Hidrolik, Pnömatik, Doğrusal Hareket, Montaj Teknolojisi, Elektrik Tahrik ve Kontrol Sistemleri ile bunlardan oluşan mekatronik alanında, proje ve sistem mühendisliği çalışmalarını yoğunlaştırmış olup, bölgesindeki tüm müşterilerine güçlü stokları ve bayilik organizasyonu ile yedek parça, proje ve servis hizmeti sunmaktadır.

  • İletişim
  • Kurtuluş Mah. Atatürk Cad. Vilayet Apt. No:123/A Seyhan / ADANA
  • info@guneyhidropar.com
  • 0 (322) 351 51 00
Tüm hakları saklıdır. © 2020 Tasarım ve Kodlama : 2 ADAM YAZILIM