ANASAYFA  
  KURUMSAL  
  EKİBİMİZ  
  ÜRÜNLER  
  UYGULAMA ALANLARI  
  REFERANSLAR  
  İNSAN KAYNAKLARI  
Ekibimiz
 
Zeliha ATALMIŞ
Makine Mühendisi
zeliha@guneyhidropar.com




Uğur AKER

Satış Müdürü
ugur@guneyhidropar.com



Meziyet Metin

İthalat ve İhracat Sorumlusu
meziyet@guneyhidropar.com



Oğuzhan Birdoğan
Irmak Poyrazoğlu Telli

Proje ve Satış Sorumlusu
irmak@guneyhidropar.com



Mert Kartal

Proje ve Satış Sorumlusu
mert@guneyhidropar.com



Pelin Delibalta

Yönetim Asistanı
pelin@guneyhidropar.com



Ayşegül Şahinbay

Muhasebe ve Finans Sorumlusu
aysegul@guneyhidropar.com



Neslihan Akdoğan

Muhasebe ve Finans Yardımcısı
neslihan@guneyhidropar.com



Ahmet Sert

Sevkiyat Görevlisi



Fatma Çabuk

Yardımcı Eleman



Yusuf Sulu

Sevkiyat & Depo Görevlisi







Firmamız, Bosch Rexroth Hidrolik,
Pnömatik, Doğrusal Hareket,
Montaj Teknolojisi, Elektrik Tahrik
ve Kontrol Sistemleri ile bunlardan oluşan
mekatronik alanında, proje ve sistem mühendisliği
çalışmalarını yoğunlaştırmış olup, bölgesindeki tüm
müşterilerine güçlü stokları ve bayilik organizasyonu
ile yedek parça, proje ve servis hizmeti sunmaktadır.



Firmamız Güney ve Güneydoğu
Bölgesinin Bosch Rexroth
Ana Bayisi olarak hizmet
vermektedir.

Hidrolik ünite sistem tasarımı, imalatı, otomasyonu,
saha montajlı ve servis hizmetleri tarafımızdan
verilmektedir.




Şirket kurucumuz, ortağımız  
Çalışma arkadaşımız, 
Mevlüt Atalmış'ı 
(ODTÜ Makine Müh.)
21.11.2018 tarihinde kaybetmiş
olmanın derin üzüntüsünü
yaşıyoruz.


 
 

  0  (322) 351 51 00
   info@guneyhidropar.com
   guney@guneyhidropar.com
   Kurtuluş mh. Atatürk cd. Vilayet apt.
   no:123/A Seyhan/ADANA

(0342) 337 53 53 pbx 
gaziantep@guneyhidropar.com
hidroparguney@guneyhidropar.com
Org. San. Bölg. 2.Bölge Vali Muammer Güler Cd.16/1A Şehitkamil/ GAZİANTEP